Komple Tadilat

Düzce tadilat firması olarak komple tadilat işlerimizde her biri alanında uzman ustalarla A’dan Z’ye hizmet vermekteyiz. Ustalarımızla alanda ücretsiz keşif çalışması yapmakta, istek ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek taslak bir çalışma ile ön sunum gerçekleştirmekteyiz.


Komple tadilat planımızı oluşturduktan sonra sürecin maliyetini de hesaplayarak fiyat teklifimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm adımlarda organize şekilde ilerleyen firmamız kırım, yenileme, montaj adımlarının hepsinde o işin ustası ile çalışıyor, kontrolsüz hiçbir iş gerçekleştirmiyoruz.

Elektrik tesisatından sıhhi tesisat işlerine, döşemelerden boya badana işlerine, mutfak dolabından banyoya her alanda eskiden kalan sorunları çözüyor, yeni uygulamalarla sorunsuz bir kullanım sağlıyoruz.

Düzce işyeri tadilat firması olarak ofis, mağaza, market, kuaför, kafe, restoran gibi her işletmeye destek sağlayabilmekteyiz. Açılış tarihiniz gelmeden yepyeni ve kullanışlı bir iş yeri sahip olmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım